1 Genç 1 Gelecek, bünyesindeki gönüllü üniversite öğrencileri ve  mezunları ile kurulduğu günden itibaren lisede eğitim görmekte olan öğrencilerin gelecekleri ile ilgili olarak 21.yy’ın gerektirdiği yetkinlikleri kazanmalarını sağlamak amacıyla projeler ortaya koymaktadır. Bu amaç doğrultusunda gençlerimizin düşünen, sorgulayan, kendini geliştirmeyi amaç edinmiş, çevrelerine duyarlı, geleceği takip eden bireyler olmaları yolunda çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmalar kapsamında bu sene hayata geçirmeyi planladığımız ve liselerde oluşturacağımız temsilcilik sistemini kuracak ve yönetecek bir takım arkadaşı arayışı içerisindeyiz. 1 Genç 1 Gelecek’in bilinirliğinin daha da arttırılması ve lise öğrencileri ile yapacağımız ortak çalışmalar için düzgün iletişim kanalları oluşturulması adına çalışma yapmasını beklediğimiz arkadaşımız, diğer takım arkadaşlarımız gibi bize bu süreçte gönüllü olarak destek verecektir.

Bu gönüllü çalışma pozisyonunda, yeni başlatacağımız temsilci takımını yönetecek takım arkadaşı arayışındayız.

Eğitime katkı sağlamak için ben de taşın altına elimi koymak istiyorum diyorsan, gönüllü çalışmaya hazırım diyorsan ve enerjik, iletişimi güçlü bir üniversite öğrencisiysen hiç durma başvur!

Bu içeriği paylaş:

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

E. Mümtaz Hacıpaşaoğlu, Hukuk, İşletme ve Dış Ticaret eğitimleri aldı. Pekin&Pekin, Pelister Atayılmaz Enkür ve Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı'nda deneyim kazandı. Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olması yanısıra, Startup Law Consultancy Inc.'te danışmanlık vermekte, Kolay Sözleşme adlı startupında legaltech geliştirmektedir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir