E-Ticaret ve İnternet Hukuku Derneği henüz tanışma fırsatı bulamadığımız ama işlerini uzaktan takip ettiğimiz, güzel şeyler için uğraşan bir dernek. 5.sini düzenledikleri E-Hukuk sohbetleri serisinde bu seferki konuk Hakan Baş. Kendisini Girişimcilik Vakfı Mütevelli Heyeti’nden, Lidyana’dan ve Peak Games’ten tanıyoruz fakat biraz araştırma yapınca başarılarına hayran olmamak mümkün değil.

Etkinlik 18:45’te StartersHub’da gerçekleşecek. Kanyon’un alt girişinden birkaç dakikalık yürüyüşle kolaylıkla erişebileceğiniz bir lokasyonda. Ben şahsen katılamayacak olsam da, ekibimizden pek çok kişiyi etkinlik alanında göreceksiniz. info@ehukukdernegi.com ‘a katılımınızı bildirecek bir mail atmanız, yeterli olacaktır.

Bu içeriği paylaş:

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

E. Mümtaz Hacıpaşaoğlu, Hukuk, İşletme ve Dış Ticaret eğitimleri aldı. Pekin&Pekin, Pelister Atayılmaz Enkür ve Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı'nda deneyim kazandı. Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olması yanısıra, Startup Law Consultancy Inc.'te danışmanlık vermekte, Kolay Sözleşme adlı startupında legaltech geliştirmektedir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir