bir konu bir konuk

”Bir Konu Bir Konuk” Aralık ayı ilk etkinliğinde katılımcılarını Albright Stonbridge Group Türkiye Başkanı Hakan Akbaş ile buluşturuyor. 20 Aralık Salı günü ”Girişimciler için Kriz Zamanında Rekabet Stratejileri” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

”Bir Konu Bir Konuk”  konuğu Hakan Akbaş‘ın 20 yılı aşan kariyerinde Türkiye, Amerika, Avrupa ve Çin’de olan iş tecrübesiyle uzmanlık konuları arasında yeniden yapılanma, kurumsal değişim yönetimi, global iş geliştirme, satın alma ve ortaklıklar, pazarlama ve satış stratejileri ön plana çıkıyor. Albright Stonbridge Group Türkiye Başkanı Hakan Akbaş, daha öncesinde Xerox Corporation ve Document Sciences Group’ta çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı ve Holding İcra Kurulu’nun en genç üyesi olarak Sabancı Holding ile Turkiye’ye dönmüş, bunun yanında Sigorta Hizmetleri Grup Başkanlığı ve İcra Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Güler Sabancı ile birlikte Sabancı Grubu’nun yeniden yapılanmasına liderlik ederek grup bünyesindeki 11 ayrı şirketin yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür. Ocak 2012’den bu yana eski ABD Dışişleri Bakanı Madeleine Albright tarafından kurulmuş olan ve dünyanın en önde gelen ticari diplomasi firması Albright Stonbridge Group‘ta Türkiye Başkanlığı görevini yürüten Hakan Akbaş ile Aralık ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü‘nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Albright Stonbridge Group Türkiye Başkanı Hakan Akbaş‘a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

“Bir Konu Bir Konuk etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletişim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz (*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun kontenjanı ise 5 kişi olup kişi başı 30tl’dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Melisa Gürtan

Basın İlişkileri Sorumlusu

melisa.gurtan@hotmail.com

mgurtan@birkonubirkonuk.com.tr

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

Merhaba, Ben Mümtaz. Girişimciyim, veri koruma ve startup avukatlığı yapıyorum. Vircon Group'un hukuk ve uyumdan sorumlu ortağıyım. Vircon Veri Koruma ile veri sorumluları için farklı sektörlerde KVKK projeleri yapıyorum. Startup Hukuku'nun kurucularındanım.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir