Büyüyen Vircon Veri Koruma ve Startup Hukuku ekibimize yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

Ana odağımız teknoloji firmaları ve firmaların teknoloji ve inovasyona dayalı süreçleri. (KVKK, Bilişim Hukuku, Teknoloji Yatırımları)

Neler yapıyoruz?

-Farklı sektörlerde (İnşaat, Gıda, Turizm, Hizmet, Güvenlik, AVM, Enerji, Site Yönetimi) hem teknik hem hukuki perspektiften Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum projeleri gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple uyum projelerinde görev almış olmanız ya da bu alan hakkında bilgi sahibi olmanız bizim için çok önemli.

-Melek Yatırım Ağları ve Risk Sermayesi Yatırım Fonları’nın (VC ve CVC) yatırım süreçlerini yönetiyoruz.

-Girişimcilerin fikir aşamasından şirketten çıkışlarına kadar tüm Startup Hukuku süreçlerini hem Türkiye’de hem Amerika’da yönetiyoruz.

Kimleri arıyoruz?

-Avukatlar

-Stajyer Avukatlar

-Bilgi / Veri Güvenliği Çalışanları

Ofislerimiz Maslak’ta.

Yapay zeka, hukuk ve veri koruma ekiplerimiz açık ofis konseptini paylaşıyor. Türkiye’nin her yerinde uyum projeleri yönettiğimiz için seyahat engeliniz olmaması bizim için önemli.

Başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz:

-Yaz stajı veya uzun dönem başvurularımız 1 Mayıs itibariyle sonlandı-

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

Merhaba, Ben Mümtaz. Girişimciyim, veri koruma ve startup avukatlığı yapıyorum. Vircon Group'un hukuk ve uyumdan sorumlu ortağıyım. Vircon Veri Koruma ile veri sorumluları için farklı sektörlerde KVKK projeleri yapıyorum. Startup Hukuku'nun kurucularındanım.

2 Comments

 1. MİHRİBAN AVCI Ekim 22, 2020 at 3:23 pm

  Merhaba,
  Şu an stajyer avukat olarak çalışıyorum. Start up hukuku ile ilgili eğitiminiz ya da etkinliğiniz varsa haberdar olmak isterim.
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  Cevapla

  1. Merhaba Mihriban Hanım, youtube kanalımızdan gelişmeleri takip edebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCMVHBtKJU–DD9qOD75m0QA Udemy eğitimimize de buradan ulaşabilirsiniz: https://www.udemy.com/staruphukuku

   Cevapla

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir