Büyüyen Vircon Veri Koruma ve Startup Hukuku ekibimize yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

Ana odağımız teknoloji firmaları ve firmaların teknoloji ve inovasyona dayalı süreçleri. (KVKK, Bilişim Hukuku, Teknoloji Yatırımları)

Neler yapıyoruz?

-Farklı sektörlerde (İnşaat, Gıda, Turizm, Hizmet, Güvenlik, AVM, Enerji, Site Yönetimi) hem teknik hem hukuki perspektiften Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum projeleri gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple uyum projelerinde görev almış olmanız ya da bu alan hakkında bilgi sahibi olmanız bizim için çok önemli.

-Melek Yatırım Ağları ve Risk Sermayesi Yatırım Fonları’nın (VC ve CVC) yatırım süreçlerini yönetiyoruz.

-Girişimcilerin fikir aşamasından şirketten çıkışlarına kadar tüm Startup Hukuku süreçlerini hem Türkiye’de hem Amerika’da yönetiyoruz.

Kimleri arıyoruz?

-Avukatlar

-Stajyer Avukatlar

-Bilgi / Veri Güvenliği Çalışanları

Ofislerimiz Maslak’ta.

Yapay zeka, hukuk ve veri koruma ekiplerimiz açık ofis konseptini paylaşıyor. Türkiye’nin her yerinde uyum projeleri yönettiğimiz için seyahat engeliniz olmaması bizim için önemli.

Başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz:

-Yaz stajı veya uzun dönem başvurularımız 1 Mayıs itibariyle sonlandı-

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

E. Mümtaz Hacıpaşaoğlu, Hukuk, İşletme ve Dış Ticaret eğitimleri aldı. Pekin&Pekin, Pelister Atayılmaz Enkür ve Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı'nda deneyim kazandı. Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olması yanısıra, Startup Law Consultancy Inc.'te danışmanlık vermektedir. Vircon Group Technologies ortağı olan Mümtaz, Avrupa Hukuk Teknolojileri Derneği (ELTA) Türkiye temsilcisidir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir