Demgoodcoffee ekipçe uzun zamandır takip ettiğimiz bir sosyal girişim. Beşiktaş’ta nam-ı diğer kahvaltıcılar sokağında bulunan, 3. dalga kahvecilerden birisi. Bir güzelliği var, yalnızca sağır veya işitme engelli baristalar çalışıyor. Siz de siparişlerinizi işaret diliyle veriyorsunuz. Evet, işaret diliyle veriyorsunuz. İlk başta çok büyük bir ihtimalle yanlış olacak, endişelenmeyin hepimiz ilk seferinde istediğimiz kahveyi anlatmakta zorlandık. Türk İşaret Dili hakkında baya bilgilenebileceğiniz etkinlikler de mevcut.

Neyse efenim, bu güzel ekip, yeni ekip arkadaşlarını arıyor. İlan o kadar güzel ki, yenisini yapmaya kıyamadık. En kısa zamanda bir röportaj için kapılarını çalmak niyetindeyiz, toplantılarımızda sıkça kullanıyoruz. Siz de kullanın, kullandırtın. demgoodcoffee

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

Merhaba, Ben Mümtaz. Girişimciyim, veri koruma ve startup avukatlığı yapıyorum. Vircon Group'un hukuk ve uyumdan sorumlu ortağıyım. Vircon Veri Koruma ile veri sorumluları için farklı sektörlerde KVKK projeleri yapıyorum. Startup Hukuku'nun kurucularındanım.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir