Demgoodcoffee ekipçe uzun zamandır takip ettiğimiz bir sosyal girişim. Beşiktaş’ta nam-ı diğer kahvaltıcılar sokağında bulunan, 3. dalga kahvecilerden birisi. Bir güzelliği var, yalnızca sağır veya işitme engelli baristalar çalışıyor. Siz de siparişlerinizi işaret diliyle veriyorsunuz. Evet, işaret diliyle veriyorsunuz. İlk başta çok büyük bir ihtimalle yanlış olacak, endişelenmeyin hepimiz ilk seferinde istediğimiz kahveyi anlatmakta zorlandık. Türk İşaret Dili hakkında baya bilgilenebileceğiniz etkinlikler de mevcut.

Neyse efenim, bu güzel ekip, yeni ekip arkadaşlarını arıyor. İlan o kadar güzel ki, yenisini yapmaya kıyamadık. En kısa zamanda bir röportaj için kapılarını çalmak niyetindeyiz, toplantılarımızda sıkça kullanıyoruz. Siz de kullanın, kullandırtın. demgoodcoffee

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

E. Mümtaz Hacıpaşaoğlu, Hukuk, İşletme ve Dış Ticaret eğitimleri aldı. Pekin&Pekin, Pelister Atayılmaz Enkür ve Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı'nda deneyim kazandı. Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olması yanısıra, Startup Law Consultancy Inc.'te danışmanlık vermektedir. Vircon Group Technologies ortağı olan Mümtaz, Avrupa Hukuk Teknolojileri Derneği (ELTA) Türkiye temsilcisidir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir