Değerli Kadın Girişimciler,

Umarız tüm zorluk ve olaylara rağmen hepiniz iyisiniz ve işleriniz yolundadır.

Sizleri, Türkiye’de kadın girişimcilik olgusunu incelemeyi ve etki eden faktörleri ölçmeyi amaçlayan bir araştırma projemizin yüzyüze mülakat aşamasına katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Araştırmamıza gönüllü olarak katılmayı kabul eden katılımcılarla Üniversitemizin Altunizade Binasında (Mahir İz Cad No: 52 Altunizade, Üsküdar – Altunizade’deki Ramada Otel’in Capitol’e doğru yanındaki binadır ve Altunizade metrobüs durağına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.) en fazla 90 dakika sürecek yüzyüze görüşmeler yapılacaktır. Görüşmeler, aşağıda imzası olan Araştırma Komitesinin üç üyesinden biri tarafından yapılacaktır.

Özyeğin Üniversitesi Etik Kurul onayı da almış çalışmamızda, görüşmeler katılımcının onayı ile kayıt altına alınacak mülakatlarda elde edilen veriler kesinlikle ve tamamıyla gizli tutulacak ve anonim olarak sadece akademik araştırma ve bağlı analizlerde kullanılacaktır. Mülakatta sorulacak soruların doğru veya yanlış cevapları olmadığı gibi katılımcı kendisini rahatsız eden ve yanıt vermek istemediği soruları cevapsız bırakabilir.

Görüşmeler için size uygun olan zamanı lütfen aşağıdaki linkten girerek tespit edin:

http://doodle.com/poll/civrfurhwwtdt3vm

Görüşmeye katılanlara küçük bir teşekkür mahiyetinde Eric Ries’ın Yalın Yeni Girişim kitabı hediye edilecektir.

Ayrıca 7 Eylül Çarşamba günü saat 10:00 ile 12:30 arasında katılımcılardan dileyenlere, mülakatların yapıldığı binamızda Ahmet Murat Fiş tarafından “Girişimcilik ve İş Modeli” başlıklı ücretsiz bir eğitim verilecektir.

Herhangi bir sorunuz olduğunda lütfen bizlerle temasa geçmekten çekinmeyiniz.

Önemli Not:

1- Altunizade Binamızda otopark imkanı mevcut olup ayrıca fiş karşılığında katılımcılarımıza 50 TL’ye kadar ulaşım desteği sağlanacaktır. 

2- Daha önce benzer bir e-mail aldıysanız, rahatsızlık için özür dileriz.

Araştırma Komitesi:

Proje Yürütücüsü: Yard. Doç. Dr. Faik Gür, faik.gur@ozyegin.edu.tr,

http://www.ozyegin.edu.tr/tr/People/Academic/Assistant-Professor/Faik-Gur

Yard. Doç. Dr. Ahmet Murat Fiş murat.fis@ozyegin.edu.tr

http://www.ozyegin.edu.tr/tr/People/Academic/Assistant-Professor/Ahmet-Murat-Fis

https://tr.linkedin.com/in/ahmetmuratfis

Doç. Dr. Selcen Öztürkcan selcen.ozturkcan@gmail.com

https://tr.linkedin.com/in/selcen

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

E. Mümtaz Hacıpaşaoğlu, Hukuk, İşletme ve Dış Ticaret eğitimleri aldı. Pekin&Pekin, Pelister Atayılmaz Enkür ve Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı'nda deneyim kazandı. Startup Hukuku'nun kurucu ortağı olması yanısıra, Startup Law Consultancy Inc.'te danışmanlık vermektedir. Vircon Group Technologies ortağı olan Mümtaz, Avrupa Hukuk Teknolojileri Derneği (ELTA) Türkiye temsilcisidir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir