Eğer kadın girişimci ya da başarılı bir startup kurucularıdan biriyseniz, İsviçre’nin Zürich şehrine bekleniyorsunuz! Hazır Mısınız?

Geçtiğimiz yıl İsviçre’de birincisi düzenlenen ‘Female Founder Summit’ etkinliğine 150’si Kurucu, 75’i Geleceğin Kurucuları ve 75’i de Yatırımcı olmak üzere 300 Başarılı Kadın katılmıştı. Bu yıl da 6 Kasım 2017’de Zürich’de yapılacak etkinliğe başvurular başladı!

Kadınları teşvik etmek ve girişimci takımlarına daha başarılı kadın ellerini dokundurabilmek için yatırımcılar ve girişimcileri bir araya getirmeye çalışan Female Founder Summit’e kayıt için 28 Temmuz 2017’ye kadar vaktiniz var!

Katılımcılar arasından 10 Başarılı Kadın, yatırımcılar tarafından seçilecek ve belki de girişimcilik hayatlarına renk katmak için büyük bir adım daha atmış olacaklar.

Ayrıntılı bilgi için: Female Founder Summit

Posted by Said Murat

Türkiye doğumlu. Bebek yaştayken ailecek Rusya’ya gitti. Sonrasında kısa bir süreliğine Türkiye’ye döndü. Üniversite tahsili için Polonya’nın Başkenti Varşova’ya gitme kararı aldı. Varşova’da yaşarken Avrupa’nın çok büyük bir kısmını karayolu ile keşfetti. Daha sonra, Yüksek Lisans eğitimi için Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti ve 2 seneye yakın bir süre New York’da bulundu. Sonrasında ise Brezilya macerası başladı. Hem çalıştığı hem de Portekizce öğrendiği Brezilya’da 1 yıl kaldıktan sonra, Varşova’ya geri döndü. İngilizce, Lehçe, Portekizce ve belli bir seviye Rusça bilen Murat, mesleğinin (Bilgisayar Mühendisi) yanı sıra, birçok teknoloji ve gezi siteleri, internet gazetesi, ve teknoloji dergilerinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Polonyadan.Com’un Kurucu Yöneticisi’dir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir