Hukuk teknolojileri (Legaltech) alanındaki projelerimizin gelişimine katkıda bulunacak junior developer ve stajyerler arıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Yıllardır aynı yöntemle yapılagelen avukatlık mesleğini “disrupt edecek” hukuk teknolojileri çözümlerini hayata geçiriyoruz. Birbirini destekleyen yapılarla farklı ihtiyaçları bir arada çözüyoruz.

Size ne katacağız?

  • Halihazırda yapay zeka, makine öğrenmesi, robotik ve web görselleştirme alanında yıllardır çalışan ciddi bir ekiple bir arada çalışma imkanı bulacaksınız.
  • Hukuk teknolojileri anlamında ülkemizi uluslararası temsil eden bir ekiple teknoloji geliştireceksiniz. Hem bu kadar çok hukukçuyu hem de bu kadar çok yazılımcıyı bir araya getiren bir ekip bulmak çok kolay değil.

Nasıl bir ortamda çalışacaksınız?

  • Malum, developmentın gecesi gündüzü olmaz. O yüzden rahat etmeniz bizim için önemli. Haftalık Scrum toplantılarına katıldığınız sürece remote çalışabilirsiniz.
  • Maslak’ta keyifli olduğunu düşündüğümüz bir ofisimiz de var. Burayı bir yaşam alanına çevirmek için elimizden geleni yaptık, kahve çekirdeği de öğütebilirsiniz, smoothie de yapabilirsiniz. Armut koltuklarda balkonda çalışabilirsiniz, çok geniş bir e-kitap arşivimiz ve bol bol Kindle’ımız var. Bünyemizde bir teknoloji şirketinin olması itibariyle FMRI sensörlerinden tutun da HTC Vive, Oculus Rift’e kadar pek çok enteresan deneyim alanlarımız mevcut.

Nasıl Biriysem Başvurmalıyım?

  • Öğrenmek senin için hayatın doğal bir parçasıysa.
  • Dünya’yı, teknolojiyi takip ediyorsan, bir şeylerin değişmeye başladığının farkındaysan.
  • Ortalamanı, okulunu ve bulunduğun sınıfı gerçekten önemsemiyoruz. Ekibimizde doktoralı olan da var, lisans eğitimini anlamsız bulup bırakan da. Bu iş yetenek işi, kodlama işi.
  • Javascript (ES6), HTML5, CSS3’e hakim olmanı bekliyoruz. Farklı dillere hakimsen de değerlendirebiliriz.

Başvurularınızı info [at] startuphukuku.com ‘a bekliyoruz.

Posted by Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu

Merhaba, Ben Mümtaz. Girişimciyim, veri koruma ve startup avukatlığı yapıyorum. Vircon Group'un hukuk ve uyumdan sorumlu ortağıyım. Vircon Veri Koruma ile veri sorumluları için farklı sektörlerde KVKK projeleri yapıyorum. Startup Hukuku'nun kurucularındanım.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir