Avrupa’nın en büyük teknoloji etkinliği bu yıl hem girişimci hem de sektörün liderlerini bir araya getirmek üzere Kasım ayında Portekiz’in Lizbon şehrinde olacak.

Ünlü isimlerin ve seçkin teknoloji liderlerinin konuşmalar yapacağı Web Summit 2017’ye; 166 ülkeden 15,000 şirket katılacak ve şahane bir networking ortamı oluşturarak, girişimci ve yatırımcılara daha parlak vizyonlar katacak.

6-9 Kasım tarihleri arasında Lizbon’da yapılacak etkinliğe; 60,000 üzerinde katılımcı ve 2.500 civarında gazetecinin temsilci olarak bulunması bekleniyor.

Startup dünyasını da yakından ilgilendiren Web Summit 2017 etkinliği, birçok teknoloji devi tarafından da Avrupa’nın “En Büyük Teknoloji Etkinliği” olarak tanımlanıyor.

2010 yılında, temel ve basit bir fikirle; network kurma amacıyla hayata geçirilen Web Summit projesi, sektörün hem yeni hem de eski duayenlerini bir araya getirme misyonu ile yoluna devam ediyor.

Elon Musk – Tesla

Daha önceleri Elon Musk (Tesla), Linda Boff (General Electric), Jack Dorsey (Twitter), Travis Kalanick (Uber) ve Mike Krieger (Instagram) gibi isimleri konuşmacı olarak ağırlayan Web Summit, şimdi de Amit Singh (Google), Gillian Tans (Booking.com), Werner Vogels (Amazon) ve Brad Smith (Microsoft) başta olmak üzere, onlarca seçkin konuşmacıyı girişimcilerle ve teknoloji dünyası ile bi raraya getirecek.

Web Summit’e katılmak için: Web Summit 2017

Web Summit Elçisi Minorpreneurs’ün Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında düzenleyeceği startup pitching contestlere katılarak Web Summit’e ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Detayları sizinle yakında paylşacağız. Etkinlikle ilgili ulaşım bilgisi için de ilker@minorpreneurs.com’a mail atabilirsiniz.

Posted by Said Murat

Türkiye doğumlu. Bebek yaştayken ailecek Rusya’ya gitti. Sonrasında kısa bir süreliğine Türkiye’ye döndü. Üniversite tahsili için Polonya’nın Başkenti Varşova’ya gitme kararı aldı. Varşova’da yaşarken Avrupa’nın çok büyük bir kısmını karayolu ile keşfetti. Daha sonra, Yüksek Lisans eğitimi için Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti ve 2 seneye yakın bir süre New York’da bulundu. Sonrasında ise Brezilya macerası başladı. Hem çalıştığı hem de Portekizce öğrendiği Brezilya’da 1 yıl kaldıktan sonra, Varşova’ya geri döndü. İngilizce, Lehçe, Portekizce ve belli bir seviye Rusça bilen Murat, mesleğinin (Bilgisayar Mühendisi) yanı sıra, birçok teknoloji ve gezi siteleri, internet gazetesi, ve teknoloji dergilerinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Polonyadan.Com’un Kurucu Yöneticisi’dir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir